نسخه جدید سایت طاهاتم در حال به روز رسانی میباشد.

برخی خدمات
5 هزار تومان !!!!
با گوگل بگرد
 Google
هواداران ما
facebook
خبرخوان طاهاتم راه اندازی شد + هدیه هفتگی به دنبال کنندگان
خبرخوان طاهاتم
جذب طراح وب در گروه متخصصان طاهاتم (تهران و قم)
جذب طراح وب در نمایندگی قم گروه متخصصان طاهاتم !
ارائه پشتیبانی در طاهاتم
روش های ارائه پشتیبانی در گروه متخصصان طاهاتم
محیط کاربری
381 بازدید


تبلت ها چند صباحی است جای خود را در میان انواع کاربران حرفه ای و غیر حرفه ای باز کرده اند و این روزها به یکی از محبو ترین ابزارهای انجام امور روزانه بسیاری از مردم تبدیل شده اند. کمپانی آلمانی Audi نیز این بار با یک نوآوری دیگر، تلاش کرده تا از ویژگی های تبلت برای افزایش رفاه راننده و سرنشینان خودروهایش بهره ببرد.

Audi Smart Display یک تبلت ۱۰٫۲ اینچی است که با قاب آلومینومی محافظت شده و محل زندگی آن خودروی شماست. این تبلت از چیپ انویدیا تگرا ۴ بهره برده و در مقابل ضربه های ناشی از تصادفات مقاوم می باشد. تبلت Audi در دمای بالا نیز آسیب ندیده و به راحتی می تواند در گرمای ۸۰ درجه سانتیگراد (۱۷۶ درجه فارانهایت) به عملکرد خود ادامه دهد. البته این محصول راننده خودرو را هدف قرار نداده است؛ بلکه Audi Smart Display برای استفاده سایر سرنشینان خودروهای آئودی ارائه شده است. وای-فای داخلی این تبلت با اتصال به شبکه داخلی خودرو از طریق وای-فای میتواند امکان دسترسی به وب، فایل های صوتی و تصویری، مکان یاب، مدیریت رادیو و تلویزیون را در اختیار کاربر قرار دهد.

هنوز دقیقا مشخص نیست که این تبلت از کدام نسخه از اندروید استفاده می کند و چه زمانی عملا در خودروهای آئودی به کار گرفته خواهد شد. با این حال انتظار می رود آئودی اطلاعات دقیق تری از آن را در CES 2014 در اختیار ما و علاقه مندان قرار دهد.درمیان بگذارید

سرعت وبسایت ما ؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
نظر سنجی

کیفیت دریافت پشتیبانی از گروه طاهاتم را چگونه ارزیابی می کنید

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...