نسخه جدید سایت طاهاتم در حال به روز رسانی میباشد.

برخی خدمات
5 هزار تومان !!!!
با گوگل بگرد
 Google
هواداران ما
facebook
خبرخوان طاهاتم راه اندازی شد + هدیه هفتگی به دنبال کنندگان
خبرخوان طاهاتم
جذب طراح وب در گروه متخصصان طاهاتم (تهران و قم)
جذب طراح وب در نمایندگی قم گروه متخصصان طاهاتم !
ارائه پشتیبانی در طاهاتم
روش های ارائه پشتیبانی در گروه متخصصان طاهاتم
محیط کاربری
457 بازدید


پردازنده های ۶۴ بیتی، صفحات نمایش WQHD و تقویت بیش از پیش سایر امکانات سخت افزاری در تلفن های هوشمند و تصور استفاده از این امکانات در پرچمدار آتی سامسونگ نفس ها را در سینه حبس می کند. برگ برنده ی رقبا در برابر مجموعه ی این امکانات فوق العاده چه خواهد بود؟ نو آوری بعدی برای متحول کردن صنعت تلفن های هوشمند چه خواهد بود؟

یکی از مقامات ارشد ARM در گفتگو با یکی از رسانه های کره ای، تصدیق کرد که کمپانی ARM در حال همکاری با کمپانی سامسونگ برای توسعه ی پردازنده های ۶۴ بیتی است تا این پردازنده ها برای تلفن های هوشمندو تبلت های سال آینده ی این شرکت کره ای آماده گردد.

احتمالا این پردازنده یکی از اعضای خانواده ی اگزینوس خواهد بود و به طور حتم در پاسخ به پردازنده ی ۶۴ بیتی A7 اپل توسعه داده می شود که در آیفون ۵S و تبلت های اپل مورد استفاده قرار گرفته است. این مقام ارشد سخنان خود را چنین ادامه داد:

متخصصان و کارشناسان سامسونگ و ARM امروز دیداری را با یکدیگر داشتند و موضوع بحث، چیپ های ۶۴ بیتی بود که انتظار می رود تا در تلفن های هوشمند سامسونگ در سال آتی مورد استفاده قرار گیرند.

همچنین از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه، استقاده از پردازنده های Cortex-M برای لوازم خانگی هوشمند است. از افرادی که در این جلسه حضور داشتند، می توان از آنتونیو ویانا نام برد که ریاست بخش تجارت و توسعته ی جهانی ARM را بر عهده دارد. همچنین این فرد اعلام کرد که ARM در حال امکان سنجی و بررسی توسعه ی پردازنده های ۱۲۸ بیتی است، اما …

(منبع : زومیت)درمیان بگذارید

سرعت وبسایت ما ؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
نظر سنجی

کیفیت دریافت پشتیبانی از گروه طاهاتم را چگونه ارزیابی می کنید

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...