نسخه جدید سایت طاهاتم در حال به روز رسانی میباشد.

برخی خدمات
5 هزار تومان !!!!
با گوگل بگرد
 Google
هواداران ما
facebook
خبرخوان طاهاتم راه اندازی شد + هدیه هفتگی به دنبال کنندگان
خبرخوان طاهاتم
جذب طراح وب در گروه متخصصان طاهاتم (تهران و قم)
جذب طراح وب در نمایندگی قم گروه متخصصان طاهاتم !
ارائه پشتیبانی در طاهاتم
روش های ارائه پشتیبانی در گروه متخصصان طاهاتم
محیط کاربری
1829 بازدید

طاهاتم اولین گروه تخصصی خدمات طراحی و گرافیکی دانشجویی در ایران می باشد که متشکل از تعدادی از دانشجویان نخبه در امور رایانه و فعالیت های اینترنتی بوده است .
the-fifth-series-of-3d-business-people-34261دانشجویان در دوران تحصیل خود در صورت شرکت در دوره های فوق برنامه به توانایی های تئوری سطح بالایی می رسند و این فعالیت ها و پژوهش های دقیق باعث میشود تا توانایی دانشجویان در عملی کردن پروژه هایی با پایه های علمی نسبت به دیگر رقبای خود قدرت بیشتری داشته و محصولات دقیق تر و علمی تر و پرکاربردتری آماده و در اختیار مشتریان قرار دهند.

البته لازم به ذکر است که صرف  گذراندن دروس تئوری به تنهایی توانایی کسب نخواهد شد و همانطور که قبلا هم اشاره شد یک دانشجو با فعالیت و وارد فاز عملیاتی کردن پروژه ها می تواند تنها به محرات برسد.

گروه متخصصان طاها تم با جمع آوری برترین دانشجویان در کنار هم توانسته است قویترین و ارزانترین فعالیت های اینترنتی و کامپیوتری را در کنار هم برای شما مشتریان عزیز فراهم گرداند.

گروه متخصصان طاها تم توسط دانشجویان زبده و دارای تجربه اداره میشود ، از این رو شما هزینه زیادی نیز نمی پردازید چون سفارش شما به نرخ دانشجویی محاسبه میشود.

TahaTheme

درمیان بگذارید

سرعت وبسایت ما ؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
نظر سنجی

کیفیت دریافت پشتیبانی از گروه طاهاتم را چگونه ارزیابی می کنید

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...