نسخه جدید سایت طاهاتم در حال به روز رسانی میباشد.

برخی خدمات
5 هزار تومان !!!!
با گوگل بگرد
 Google
هواداران ما
facebook
خبرخوان طاهاتم راه اندازی شد + هدیه هفتگی به دنبال کنندگان
خبرخوان طاهاتم
جذب طراح وب در گروه متخصصان طاهاتم (تهران و قم)
جذب طراح وب در نمایندگی قم گروه متخصصان طاهاتم !
ارائه پشتیبانی در طاهاتم
روش های ارائه پشتیبانی در گروه متخصصان طاهاتم
محیط کاربری

این لیست درحال تکمیل و بروز رسانی میباشد و  همچنین امکان اصلاح آن توسط مدیر و یا هیئت مدیره گروه متخصصان طاهاتم در هر زمان امری طبیعی و عادی محسوب میشود؛ بنابر این تمامی کاربران و استفاده کنندگان از کلیه خدمات طراحی وبسایت گروه متخصصان طاهاتم شایسته است به طور منظم و دوره ای مطالب این پست را چک و دنبال بفرمایید.

 

قوانین طراحی وبسایت :

 1. در ابتدا هرگونه سفارش طراحی وبسایت بایستی حداقل ۳۰ درصد هزینه طراحی و خدمات پرداخت شود.
 2. مشتری موظف است در ابتدای کار کاملا از نرخ ها و پیش فاکتور نهایی خود باخبر شود و کار پس از تایید پیش فاکتور آغاز خواهد شد . پس از پایان کار طراحی در صورتی که مشتری هزینه را پرداخت نکند و یا درخواست تخفیف بیش از آنچه توافق شده است بنمایید پس از بررسی درخواست ایشان در گروه تصمیم گرفته و میتوان قرارداد لغو و طبق قوانین هزینه های پرداختی وی (هزینه ابتدایی، هاست و دامنه) قابل برگشت نخواهد بود. (همچنین سایت تا تسویه حساب کامل قابل واگذاری نخواهد بود).
 3. هزینه هاست و دامنه کاملا از هزینه خدمات طراحی جدا بوده و به هیچ وجه قابل جمع و یا کسر از هم نمیباشند. (فاکتورها و تخفیف ها در هر قسمت به صورت جداگانه اطلاع داده شده و دریافت میشوند.)
 4. امنیت وبسایت ها یک امر اضافه بوده است و در صورت هرگونه حمله سایبری به وبسایت شما تنها درصورت اثبات مقصر بودن گروه متخصصان طاهاتم، بازگردانی وبسایت شما به حالت قبل (آخرین بکاپ) در صورت وجود و یا اصلاح سایت درصورت از بین رفتن تمامی اطلاعات بر عهده اعضای گروه متخصصان طاهاتم میباشد و در غیر این صورت تمامی این سرویس ها با دریافت هزینه انجام خواهد شد.
 5. استفاده کنندگان از خدمات این گروه بدون هماهنگی با سرویس دهنده (گروه متخصصان طاهاتم و طراح مربوطه) حق هیچگونه تغییر در کد نویسی ها و فوتور و تمامی قسمت های هاست را دارا نمیباشند و در غیر این صورت اصلاح هرگونه آسیب و خرابی ایجاد شده با هزینه مصوب در گروه خواهد بود و پس از پرداخت هزینه این امر ممکن است.
 6. پس از هماهنگی با طراح و یا سرویس دهنده کاربر بایستی قبل از هرگونه تغییر در وبسایت خود یک نسخه بکاپ کامل از آن را دریافت نمایید در غیر این صورت در صورتی که سریعا خرابی سایت به ما اطلاع داده شود آخرین نسخه بکاپ موجود (ممکن است یک یا دو هفته یا بیشتر قبل از خرابی سایت) بازنشانی خواهد شد.
 7. پاک کردن امضای طراح از فوتر (پانوشت) سایت غیرقانونی بوده و طبق نظر گروه در مورد فرد خاطی امکان بسته شدن سایت و یا به مزایده گذاشتن وبسایت و یا گرفتن خسارت و یا موارد دیگر که پس از بررسی مورد نظر گروه به فرد خاطی اعلام میشود قطعی خواهد بود.
  بنابراین واگذاری هاست درصورتی که تعرفه طراحی سایت طبق اصول تخفیف و واگذاری بلند مدت باشد تنها درصورت حقیقی شدن تعرفه ها ممکن است و این امر وابسته به زمان صرف شده برای طراحی و طبق حداقل هزینه طراحی آزاد ده میلیون ریال در سال ۹۳ (هشتصدهزار تومان در سال های قبل از ۹۳) مورد بحث و دفاع است.
 8. هرگونه بروز رسانی در پنل سایت بایستی با هماهنگی پیشین باشد و در غیر این صورت اگر به وبسایت و اطلاعات درون آن آسیبی برسد بازگردانی آنها با هزینه خواهد بود.
 9. انتشار مطالب خلاف قوانین جمهوری اسلامی در سایت هایی که از این گروه (گروه متخصصان طاهاتم) سرویس میگیرد منجر به بسته شدن وبسایت و گرفتن خسارت و همچنین اطلاع به مراجع ذی ربط خواهد بود.
 10. کاربر بایستی تا قبل از اتمام هاست خود جهت تمدید آن اقدام نماید و در غیر این صورت تمامی اطلاعات هاست وی پاک شده و هیچ مسئولیتی بر عهده گروه متخصصان طاهاتم نمیباشد. همچنین برگرداندن این اطلاعات ممکن نیست و یا درحالت های استثنا که بک آپی موجود باشد شامل هزینه و جریمه میباشد.
 11. دامین های ثبت شده توسط کاربر نزد ما به نام ایشان تا پایان زمان خریداری شده نگهداری میشوند و پس از پایان دوره ثبت میتوانند شخصا آنهارا ثبت کنند و یا مجددا در نزد ما آنهارا تمدید بفرمایند. لازم به ذکر است مادامی که دامین ها دردسترس گروه طاهاتم باشند مراقبت از آنها برای گروه الزامیست و در غیر این صورت گروه هیچ مسئولیتی برای حفظ و نگهداری آنها نخواهد داشت.
 12. مشتری و گیرنده خدمات از گروه متخصصان طاهاتم موظف است تمامی قوانین و اطلاعیه ها را قبل از گرفتن هرگونه خدمات از وب سایت طاهاتم مطالعه نماید و گرفتن هرگونه سرویس و خدمات به منظور تایید کردن تمامی قوانین خواهد بود.
 13. متخصصین این گروه حق به روز رسانی این قوانین را داشته و کاربر بایستی تمامی این قوانین را در هر زمانی و قبل از هر تغییری در وبسایت خود مطالعه و از آخرین قوانین مطلع باشد.
درمیان بگذارید

سرعت وبسایت ما ؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
نظر سنجی

کیفیت دریافت پشتیبانی از گروه طاهاتم را چگونه ارزیابی می کنید

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...