نسخه جدید سایت طاهاتم در حال به روز رسانی میباشد.

برخی خدمات
5 هزار تومان !!!!
با گوگل بگرد
 Google
هواداران ما
facebook
خبرخوان طاهاتم راه اندازی شد + هدیه هفتگی به دنبال کنندگان
خبرخوان طاهاتم
جذب طراح وب در گروه متخصصان طاهاتم (تهران و قم)
جذب طراح وب در نمایندگی قم گروه متخصصان طاهاتم !
ارائه پشتیبانی در طاهاتم
روش های ارائه پشتیبانی در گروه متخصصان طاهاتم
محیط کاربری
287 بازدید


همچنین گفته شده است که جک استاندارد ۳٫۵ میلیمتری این گوشی هوشمند مخصوص ورودی هدفون در قسمت پایین قرار دارد و این در حالی است که سامسونگ معمولا آن را در قسمت فوقانی گوشی قرار می دهد.

به دنبال انتشار شایعات مختلف در مورد گوشی هوشمند جدید سامسونگ موسوم به Galaxy S5، برخی منابع آگاه تصاویر مربوط به بدنه فلزی این محصول را منتشر کردند.

به گزارش فارس به نقل از جی اس ام آرنا، طبق این تصاویر طول و عرض این گوشی هوشمند به ترتیب ۱۴۳٫۸ و ۷۲٫۳ میلیمتر اعلام شده است که در مقابل گوشی هوشمند Galaxy S4 با طول و عرض ۱۳۶٫۳ و ۶۹٫۸ میلیمتر در اختیار کاربران قرار گرفته است. لازم به ذکر است که شرکت سامسونگ Galaxy Note 3 را با طول و عرض ۱۵۱٫۲ و ۷۹٫۲ میلیمتر در اختیار کاربران می گذارد.

بر این اساس می توان گفت که شرکت سامسونگ نسبت به دیگر گوشی های هوشمند سری Galaxy S بزرگترین نمایشگر را با برای S5 در نظر گرفته است.

البته باید توجه داشت که چارچوب فلزی بدنه که هم اکنون تصاویر آن منتشر شده است به این معنی نخواهد بود که بدنه بیرونی این محصول هم از جنس فلز ساخته می شود. این چارچوب اصلی می تواند به راحتی از جنس پلاستیک پوشیده شود و هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که شرکت سامسونگ برای بخش بیرونی گوشی هوشمند Galaxy S5 چه جنسی را در نظر گرفته است.

بر اساس این تصاویر گفته شده که حفره مخصوص دوربی …

منبع خبر سایت تحلیلی خبری عصر ایران است و تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارددرمیان بگذارید

سرعت وبسایت ما ؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
نظر سنجی

کیفیت دریافت پشتیبانی از گروه طاهاتم را چگونه ارزیابی می کنید

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...