نسخه جدید سایت طاهاتم در حال به روز رسانی میباشد.

برخی خدمات
5 هزار تومان !!!!
با گوگل بگرد
 Google
هواداران ما
facebook
خبرخوان طاهاتم راه اندازی شد + هدیه هفتگی به دنبال کنندگان
خبرخوان طاهاتم
جذب طراح وب در گروه متخصصان طاهاتم (تهران و قم)
جذب طراح وب در نمایندگی قم گروه متخصصان طاهاتم !
ارائه پشتیبانی در طاهاتم
روش های ارائه پشتیبانی در گروه متخصصان طاهاتم
محیط کاربری
1433 بازدید

گروه متخصصان طاهاتم بنا به پیشنهادات دریافت کرده و البته بنا به نیاز دائمی برخی شرکت های هولدینگ با خود طرح "متخصصان همراهرا از تاریخ ۳ تیر ماه ۱۳۹۳ با اولین شرکت همکار خود آغاز کرده است.

این طرح به این گونه است که شرکت هولدینگ با گروه متخصصان طاهاتم تنها با پرداخت ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان میتوانند یک روز (چهارشنبه و یا پنج شنبه ) از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ یکی از افراد گروه متخصصان را به خدمت بگیرد.

خدمات ارائه شده رایگان در این ساعات شامل به روز رسانی سایت ها، اصلاح سئو، مانیتورینگ سرویس ها و درخواست ها، بهینه سازی پست ها و ارسال ها، آموزش کار کردن با وردپرس و یا مدیریت محتوا شما (ویا مشتریان شما) و خیلی کارهای دیگر که بایستی قبل از عقد قرارداد همکاری بر روی آنها با دبیر گروه "جناب آقای مدنی" بحث و به توافق رسید.

همچنین امکان ویژه ای دیگر در این ساعات هست و آن هم طراحی سایت (پایه ۴۰۰ هزار تومانی)

فقط با ۵۰ هزار تومان میباشد که برای شرکت همکار طبق قرارداد انجام خواهد شد

لازم به ذکر است :

  1. این طرح فقط به صورت (حداقل) یکساله قابل انعقاد بوده و ساعت حضور شخص متخصص از طرف گروه بایستی شناوری های لازم (بنابه دانشجو بودن افراد گروه) را دارا باشد.
  2. در فوتر تمامی سایت های طراحی شده اسم شرکت هولدینگ ذکر خواهد شد.
  3. امکان تغییر ساعت حضور در صورت برخورد با روز های تعطیل با هماهنگی شخص متخصص انتخاب شده پیشبینی شده است و بایستی در قرارداد ثبت و ذکر شود.
  4. تمامی این خدمات فقط و فقط برای خدمات طراحی میباشد و خدمات دامین و هاستینگ کاملا به صورت جداگانه محاسبه شده و مربوط به این طرح نمیباشند.
  5. شرکت هولدینگ وظیفه تامین اینترنت و ترافیک شخص متخصص در ساعات حضور وی در شرکت را بایستی بر عهده بگیرد و گروه متخصصان طاهاتم در این مورد هیچ وظیفه ای ندارد.
  6. حق همکاری متخصص (۴۰۰ هزار تومان ماهانه) بایستی در بازه زمانی ۷ تا ۱۲ هر برج به حساب دبیر گروه (آقای مدنی) واریز شود.
  7. شرکت هولدینگ برای تضمین پرداختی خود هیچ چیز نباید پرداخت کند و در صورت عدم پرداخت گروه متخصصان طاهاتم برای جبران حق پرداخت نشده، حق استفاده از منابع مشترک را خواهد داشت.
  8. امکان به روز رسانی تمامی این موارد توسط گروه متخصصان طاهاتم بوده و شرکتی که قصد استفاده از این طرح را دارد موظف است تمامی شرایط و بند های مورد نیاز و ضروری را در قرارداد با این گروه به صورت کاملا واضح و بدون هیچ ابهامی ذکر کند و در صورتی که بر روی یکی از موارد بحث شود الویت تطابق با "قوانین طراحی گروه متخصصان طاهاتم" و موارد ذکر شده در همین پست میباشد که در هیچکدام از موارد امکان مغایرت با این قوانین را نخواهد داشت مگر به طور کاملا خاص و موردی در قرارداد ذکر شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دبیر گروه متخصصان طاهاتم در ارتباط باشید.

درمیان بگذارید

سرعت وبسایت ما ؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
نظر سنجی

کیفیت دریافت پشتیبانی از گروه طاهاتم را چگونه ارزیابی می کنید

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...